Zaczęliśmy od trzech maszyn CNC w 2007 roku i szczerze mówiąc, te początki były pełne pokory. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że dobra obróbka CNC to nie tylko posiadanie fantazyjnych maszyn – to także posiadanie odpowiednich procesów, odpowiedniego oprzyrządowania i właściwych ludzi, którzy rozumieją, jak zachowują się materiały, jak siły skrawania wpływają na geometrię i jak zachować spójne tolerancje w różnych seriach produkcyjnych. Dziś, mając ponad 130 maszyn produkcyjnych i 18 lat doświadczenia na swoim koncie, zajmujemy się wszystkim, od prostych części toczonych po złożone, wielooperacyjne elementy frezowane z wąskimi tolerancjami geometrycznymi.
1. Możliwość pełnego procesu, jeden dostawca- Nie wykonujemy jednej operacji i nie wysyłamy jej. Oferujemy kompletny pakiet: toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, wytaczanie, szlifowanie, EDM, obróbka powierzchni i montaż. Oznacza to, że otrzymujesz gotowe, gotowe do montażu części z jednego źródła, z jednym standardem jakości i jednym punktem kontaktowym. Żadnych wytykania palcami dostawcom, gdy coś pójdzie nie tak — cały proces jest naszą własnością.
2. Od skali mikro do dużej- Nasza produkcja CNC obejmuje ogromny zakres rozmiarów. Na mniejszym końcu zmniejszamy części do średnicy φ0,02 mm — tak, dobrze czytacie, 20 mikronów. Ogólnie rzecz biorąc, nasze suwnicowe centra CNC obsługują części o wymiarach do 1200 × 800 mm. Niezależnie od tego, czy pracujesz z drobnymi elementami zegarków, czy dużymi obudowami sprzętu, mamy maszyny i wiedzę specjalistyczną.
3. Złożone i trudne części, nie ma problemu- Części, które sprawiają, że inne sklepy mówią „niewykonalne”? To są ci, których kochamy. Konstrukcje cienkościenne, głębokie wgłębienia, wysokie wymagania dotyczące współosiowości, trudne materiały – dobrze radzimy sobie z wymagającymi materiałami. Nasi inżynierowie sprawdzają każdy rysunek pod kątem wykonalności i od razu informujemy, co jest realistyczne, co będzie wpływać na koszty i gdzie możemy zoptymalizować projekt.
4. Branże, które znamy od podszewki- Specjalizujemy się w obsłudze maszyn, urządzeń medycznych, sprzętu półprzewodnikowego i branży komunikacji optycznej. Każdy z nich ma swój własny zestaw wymagań, własne standardy jakości i własne niepisane zasady dotyczące tego, jak wygląda „dobrze”. Po 18 latach mówimy językiem każdej branży, którą obsługujemy.
Liczby na arkuszu specyfikacji można łatwo wydrukować. Najtrudniejszą częścią jest konsekwentne uderzanie ich — w część nr 1 i część nr 1000. Oto, co faktycznie osiągamy podczas produkcji, a nie tylko w idealnych warunkach laboratoryjnych. Są to tolerancje, które możemy utrzymywać dzień po dniu, dla różnych partii, z rzeczywistymi operatorami i prawdziwymi harmonogramami produkcji.
| dokładność wymiarowa | L (X) | W (Y) | H (Z) | CII | SW |
| jednostka: ±/mm | 0.005 | 0.003 | 0.001 | 0.002 | 0.005 |
| Dokładność geometryczna | płaskość | równoległość | prostopadłość | chropowatość | symetria |
| jednostka: ±/mm | 0.002 | 0.002 | 0.002 | Ra0,8 | 0.008 |
| zdolności produkcyjne | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt |
| cykl produkcyjny | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni |
Sprzęt i przyrządy kontrolne obejmują: CMM, wizyjny system pomiarowy, projektor profilowy, mikrometr laserowy, interferometr laserowy, miernik chropowatości, miernik okrągłości, mikroskop narzędziowy, mikroskop stereoskopowy, mikrometr, sprawdzian trzpieniowy, czujnik zegarowy, ultramikrometr, wysokościomierz elektroniczny, suwmiarka, płytka wzorcowa, tester twardości, miernik gwintu
1. Precyzja wymiarowa- Nasze procesy CNC utrzymują tolerancje liniowe do ± 0,001 mm w przypadku wymiarów wysokości, ± 0,003 mm w przypadku szerokości i ± 0,005 mm w przypadku długości. Oto sprawdzenie rzeczywistości: liczby te są osiągalne, ale wymagają odpowiedniej konfiguracji, odpowiednich narzędzi i kontroli w kontrolowanej temperaturze. Zawsze z góry poinformujemy Cię, które tolerancje są realistyczne dla geometrii i materiału części, a które spowodują ogromny wzrost kosztów bez dodawania rzeczywistej wartości.
2. Dokładność geometryczna- Płaskość, równoległość, prostopadłość, symetria - te wymiary geometryczne wyróżniają się tym, czym dobra obróbka CNC naprawdę odróżnia się od przeciętnej pracy. Na precyzyjnych powierzchniach regularnie utrzymujemy płaskość do 0,002 mm i rozumiemy, jak mocowanie, siły skrawania i odprężanie wpływają na te krytyczne wymiary. Klienci zwracali się do nas po tym, jak inne warsztaty nie były w stanie utrzymać równoległości elementów na przeciwległych powierzchniach części — naprawiliśmy to, zapewniając lepsze mocowanie i odpowiednie odprężanie.
3. Jakość powierzchni- Standardowa produkcja CNC zapewnia Ra 0,8 μm na obrobionych powierzchniach, a w przypadku szlifowania i operacji wtórnych możemy osiągnąć znacznie niższą wartość. W przypadku powierzchni uszczelniających, elementów optycznych i części medycznych wykończenie powierzchni to nie tylko kwestia kosmetyczna — ma ono bezpośredni wpływ na wydajność. Dopasowujemy odpowiednie narzędzia, parametry skrawania i operacje dodatkowe do wymagań jakości powierzchni.
4. Certyfikacja jakości i identyfikowalność- Certyfikaty ISO9001:2008 i ISO14001:2004, z pełną identyfikowalnością materiału od partii surowca do gotowej części. Każda część obrabiana CNC jest dostarczana z pełnym raportem z inspekcji, a klientom z branży medycznej, lotniczej i kosmicznej oraz półprzewodnikom zapewniamy PPAP, FAI i wszelką dodatkową dokumentację wymaganą przez Twój system jakości. Zapisy przechowywane są przez minimum 3 lata.
Ludzie często pytają, co sprawia, że nasza produkcja CNC jest lepsza od tego w sklepie po drugiej stronie ulicy. Szczera odpowiedź? To nie jest jedna rzecz – to połączenie asortymentu sprzętu, kontroli procesu, doświadczenia operatora i systemów jakości współpracujących ze sobą. W naszym zakładzie posiadamy ponad 100 maszyn do obróbki CNC, obejmujących toczenie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie i szlifowanie. Tak szeroki zakres możliwości oznacza, że możemy obsłużyć niemal każdą część bez outsourcingu, co pozwala zachować stałą jakość i krótkie terminy realizacji.
1. Toczenie CNC- Używanie tokarek CNC do części typu wał, tarcza i tuleja. Minimalna średnica toczenia wynosi φ0,02 mm, maksymalna długość toczenia wynosi 200 mm, z precyzją do klasy IT1. Toczenie jest podstawą naszego warsztatu, a nasi tokarze to jedni z najbardziej doświadczonych ludzi na rynku. Wiedzą, jak postępować z cienkościennymi częściami, które drgają, jak uzyskać najlepsze wykończenie powierzchni w przypadku trudnych materiałów i jak zachować wąskie tolerancje w seriach produkcyjnych.
2. Frezowanie CNC- Używanie pionowych i poziomych centrów obróbczych do obudów, płyt i części o nieregularnych kształtach. Przesuwy osi X, Y, Z wynoszą odpowiednio 600 mm, 400 mm i 300 mm w naszych standardowych frezarkach, przy pojemności magazynu narzędzi od 24 do 40 narzędzi. W przypadku większych części nasze portalowe centra CNC obsługują detale o wymiarach do 1200 × 800 mm. Frezowanie to obszar, w którym naprawdę błyszczymy złożonymi geometriami – kieszeniami, konturami, powierzchniami 3D i tak dalej.
3. Wiercenie i wytaczanie- Możliwość wiercenia obejmuje otwory o średnicy od φ0,1 do 50 mm z dokładnością H7. Operacje wytaczania osiągają stopień dokładności otworu IT7 przy chropowatości powierzchni nie większej niż 0,8 μm. Oto mały sekret branżowy: wiele sklepów może wywiercić otwór, ale bardzo niewiele jest w stanie wywiercić prosty, okrągły, dokładnie umiejscowiony otwór w głębokich, trudnych materiałach. Aby tak się stało, zainwestowaliśmy w odpowiednie narzędzia i systemy chłodzenia.
4. Szlifowanie CNC- Szlifowanie wałków, szlifowanie powierzchni i szlifowanie bezkłowe z dokładnością od IT1 do IT5. Szlifowanie polega na tym, że bierzemy już precyzyjne części i przenosimy je na wyższy poziom. W przypadku części wymagających lustrzanego wykończenia lub tolerancji poniżej mikrona rozwiązaniem jest szlifowanie. Nasze szlifierki to jedne z najbardziej precyzyjnych maszyn w sklepie i są konserwowane tak, jakbyś nie mógł uwierzyć.
Ludzie często pytają nas, na jakim sprzęcie pracujemy i szczerze mówiąc, jesteśmy dość dumni z naszej floty CNC. Dużo zainwestowaliśmy w najwyższej klasy maszyny z Japonii, Niemiec i Tajwanu, ponieważ w przypadku utrzymywania tolerancji na poziomie mikronów sama obrabiarka musi być zdolna do pracy lepszej niż to, co próbujesz osiągnąć. Ale jest rzecz, którą zawsze podkreślamy: świetne maszyny są tak dobre, jak ludzie, którzy je obsługują, i stojące za nimi procesy.
To nasza zaawansowana maszyna do produkcji miniaturowych, precyzyjnych części — elementów zegarków, soczewek optycznych i małych implantów medycznych. Jest zbudowany wokół symetrycznej konstrukcji gantry, zapewniającej doskonałą stabilność termiczną, ze sprzężeniem zwrotnym w skali nanometrowej z enkoderów w skali 0,001 μm. Jeśli pracujesz z małymi, precyzyjnymi częściami, w których liczy się każdy mikron, jest to maszyna, której szukasz.
| Kategoria | Parametry |
| Dane techniczne maszyny | - Podróż (X×Y×Z): 400×350×300mm - Rozmiar stołu: 300×300mm - Maksymalny ciężar detalu: 100kg - Stożek wrzeciona: HSK-E32 |
| Wydajność obróbki | - Prędkość obrotowa wrzeciona: 50-30 000 obr./min (standardowo); 50 000 obr./min (opcjonalnie) - Przesuw szybki: 60m/min (X/Y); 50 m/min (Z) - Zakres obrotu osi A: -120°~+90° - Obrót w osi C: 360° (ciągły) |
| Specyfikacje dokładności | - Dokładność pozycjonowania: ± 0,001 mm (pełny skok) - Dokładność powtarzania pozycjonowania: ± 0,0005 mm (pełny skok) - Dokładność okrągłości: 0,5μm (obróbka po pełnym okręgu) |
| Funkcje automatyzacji | - 5-osiowa automatyczna kompensacja (przemieszczenie termiczne/wibracje) - Ultraprecyzyjna sonda montowana na maszynie (dokładność ±0,0001 mm) - Automatyczne urządzenie do nawlekania drutu (opcjonalnie, do wycinarki drutowej) |
| Inny | - System CNC: Arumatik-Mi - Moc: 7,5kW (wrzeciono); 3kW (osie zasilające) - Waga: 4500kg |
| Typowe zastosowania | precyzyjne komponenty do obróbki CNC itp. |
Nasz koń pociągowy do precyzyjnych form i części elektronicznych 3C. Maszyna ta ma konstrukcję bramową z technologią kompensacji przemieszczenia termicznego — doskonałą sztywność i stabilną dokładność. W przypadku średniej wielkości precyzyjnych części, gdzie liczy się spójność w różnych seriach produkcyjnych, ta maszyna zapewnia wydajność dzień po dniu.
| Kategoria | Parametry |
| Dane techniczne maszyny | - Przesuw osi X/Y/Z: 560/460/460mm - Rozmiar stołu: 760×460mm - Maksymalne obciążenie: 500kg - Stożek wrzeciona: BT40 |
| Wydajność obróbki | - Prędkość wrzeciona: 8000 obr./min (standard) / 15 000 obr./min (opcjonalnie) - Przesuw szybki X/Y/Z: 40/40/32m/min - Szybkość posuwu skrawania: 1-8000 mm/min - Pojemność magazynu narzędzi: 20 narzędzi (typ karuzelowy) |
| Specyfikacje dokładności | - Dokładność pozycjonowania: ± 0,002 mm (pełny skok) - Dokładność powtarzania pozycjonowania: ± 0,001 mm (pełny skok) - Dokładność okrągłości: 0,5μm (obróbka po pełnym okręgu) |
| Inny | - System CNC: Okuma OSP-P300 - Moc: 11kW (wrzeciono); 7,5 kW (osie zasilające) - Cecha: Koncepcja przyjazna dla ciepła, zmniejsza skutki wahań temperatury otoczenia |
| Typowe zastosowania | precyzyjne komponenty do obróbki CNC itp. |
Wiemy, że w tym biznesie liczy się szybkość. Właśnie dlatego wbudowaliśmy system szybkiego reagowania w całą naszą działalność związaną z produkcją CNC. Od chwili przesłania nam rysunków zajmujemy się wyceną, planowaniem procesów, zamawianiem materiałów i harmonogramowaniem. Nie pozwalamy, aby rysunki leżały na czyimś biurku przez tydzień, podczas gdy Ty czekasz na odpowiedź.
1. 24-godzinny przegląd ofert i procesów- Prześlij nam swoje rysunki, a my zakończymy wycenę i przegląd procesu w ciągu 24 godzin. Obejmuje to pełną ocenę wykonalności przeprowadzoną przez nasz zespół inżynierów — nie tylko wysyłamy cenę, ale przesyłamy Ci opinię na temat Twojego projektu, potencjalnych problemów i sugestii dotyczących optymalizacji. Uważamy, że ten poziom szybkości reakcji jest kluczowy, ale zdziwiłbyś się, jak wiele sklepów potrzebuje tygodnia, aby otrzymać wycenę.
2. Szybka realizacja na każdym poziomie głośności- Przetwarzanie próbki kończy się w ciągu 3 do 5 dni. Małe partie (poniżej 100 sztuk) trwają od 7 do 10 dni. Średnie partie (poniżej 1000 sztuk) trwają od 15 do 20 dni. To nie są liczby aspiracyjne — to są rzeczywiste czasy realizacji produkcji, które osiągamy w 99% przypadków. Utrzymujemy pojemność buforową na potrzeby pilnych zamówień i awarii prototypów.
3. Dedykowana inżynieria projektu- Do każdego projektu przydzielany jest inżynier projektu, który śledzi cały proces realizacji i przekazuje wszystkie informacje produkcyjne odpowiednim stronom. Nie będziesz dzwonić na ogólną linię obsługi klienta i rozmawiać z kimś, kto nie ma pojęcia, jaka jest Twoja część ani gdzie jest ona produkowana. Będziesz mieć jedną osobę, która zna Twój projekt od podszewki.
4. Widoczność produkcji w czasie rzeczywistym- Korzystamy z systemu MES do monitorowania planów produkcyjnych, stanu urządzeń i danych jakościowych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu proces produkcyjny jest przejrzysty. Możemy dokładnie powiedzieć, gdzie znajdują się Twoje części, jakie operacje są w trakcie ich wykonywania i kiedy zostaną wykonane. Koniec z „sprawdzamy i skontaktujemy się z Tobą” – wiemy i powiemy Ci.
5. Logistyka szybkiej dostawy- Region Delty Rzeki Perłowej: dostawa tego samego dnia. Ogólnokrajowy w Chinach: dostawa w ciągu 3 dni. W przypadku zamówień międzynarodowych współpracujemy ze wszystkimi głównymi spedytorami i możemy dostosować dowolną metodę wysyłki, która najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu i budżetu. Wysyłamy do klientów na całym świecie każdego dnia.
Każda branża ma swoje dziwactwa, własne przepisy, swoje własne niepisane zasady dotyczące tego, jak wygląda „dobro”. Po 18 latach nauczyliśmy się mówić językiem każdej branży, którą obsługujemy. Nie tylko obrabiamy części zgodnie z Twoim rysunkiem — rozumiemy, dlaczego te wymiary mają znaczenie, w jakim środowisku będzie działać dana część i jak będzie wyglądać awaria. To kontekst stanowi o różnicy między dostawcą a partnerem.
● Maszyny i automatyzacja- Obudowy urządzeń, elementy konstrukcyjne, obudowy łożysk, części przekładni i elementy urządzeń automatyki. Przemysł maszynowy wymaga niezawodności, spójności i prawidłowego dopasowania części za pierwszym razem. Rozumiemy tolerancje montażowe, wymagania dotyczące dopasowania i interakcję części w większych mechanizmach.
● Urządzenia medyczne- Narzędzia chirurgiczne, elementy implantów, obudowy sprzętu medycznego i części dentystyczne. Intensywnie pracujemy z materiałami biokompatybilnymi, takimi jak stop tytanu Ti6Al4V i stal nierdzewna klasy medycznej. Medycyna to jeden z naszych najsilniejszych sektorów — znamy wymagania dotyczące dokumentacji, standardy identyfikowalności oraz procesy walidacji od podszewki.
● Sprzęt półprzewodnikowy- Elementy komór, nośniki płytek, kołnierze próżniowe i precyzyjne części sprzętu półprzewodnikowego. W produkcji półprzewodników nawet mikroskopijne defekty lub drobne cząstki mogą zniszczyć całe partie płytek. Rozumiemy wymagania dotyczące czystości, standardy uszczelniania próżniowego i ultraprecyzyjne tolerancje wymagane przez sprzęt półprzewodnikowy.
● Komunikacja optyczna- Mocowania optyczne, tubusy obiektywów, złącza światłowodowe i precyzyjne zespoły optomechaniczne. W optyce nie chodzi tylko o dokładność wymiarową – liczy się także wykończenie powierzchni, krawędzie pozbawione zadziorów i stabilność materiału. Rozumiemy wyjątkowe wymagania komponentów optycznych i to, jak nawet mikroskopijne defekty mogą wpływać na wydajność.
O naszych możliwościach moglibyśmy opowiadać cały dzień, ale nic nie przebije prawdziwych przykładów. Poniżej znajdują się dwa rzeczywiste przypadki produkcyjne, które dostarczyliśmy — skondensowane do najważniejszych elementów. To nie są marketingowe bzdety; to prawdziwa praca z prawdziwymi liczbami i prawdziwymi wynikami.
Ta duża pierścieniowa dolna pokrywa z aluminium 6061-T6 jest jedną z naszych najbardziej zapadających w pamięć części produkowanych masowo. Klientem jest producent zautomatyzowanego sprzętu kontrolnego eksportujący do Europy i Ameryki. Przyszli do nas po awarii dwóch poprzednich fabryk — wydajność partii była poniżej 60% z powodu problemów z płaskością, odchyleniami w położeniu otworów i deformacją drgań cienkościennych.
Podstawowe wyzwania
● Duże odkształcenie cienkościenne:Grubość ścianki 40 mm na części o średnicy 800 mm oznacza, że uwolnienie naprężeń po obróbce zgrubnej może spowodować poważne wypaczenia. Potrzebowaliśmy współosiowości ≤0,03 mm i płaskości powierzchni czołowej ≤0,02 mm.
● Dokładność położenia otworu obwodowego:Dziesiątki otworów montażowych równomiernie rozmieszczonych wokół pierścienia, wszystkie wymagające tolerancji położenia ≤0,025 mm w stosunku do centralnego punktu odniesienia.
● Jakość powierzchni uszczelniającej:Obie powierzchnie czołowe są powierzchniami uszczelniającymi wymagającymi Ra≤0,8μm i braku wycieków po montażu.
Nasze rozwiązanie
Użyliśmy bramowego centrum obróbczego CNC z hydrauliczną płytą indeksującą i oto klucz: nie pominęliśmy etapów odprężania, na których wiele małych fabryk próbuje zaoszczędzić pieniądze. Wyżarzanie odprężające surowca, najpierw w temperaturze 170°C przez 4 godziny, następnie obróbka zgrubna z naddatkiem na wykończenie 0,4 mm, następnie 24 godziny naturalnego odprężania przed półwykańczającą i wykańczającą. Do powierzchni uszczelniających użyliśmy diamentowych frezów palcowych PCD przy niskich prędkościach posuwu 80 mm/min, aby uzyskać Ra 0,6–0,8 µm bezpośrednio z maszyny.
Wyniki
Wydajność partii wzrosła z poniżej 60% do prawie 100%. Współosiowość zmierzona 0,010-0,018 mm, znacznie poniżej specyfikacji 0,03 mm. Płaskość wyniosła 0,009–0,015 mm, poniżej specyfikacji 0,02 mm. Klient zgłosił, że roboczogodziny montażu spadły o 40%, całkowite koszty zaopatrzenia spadły o 28% i na miejscu podpisał długoterminową umowę na miesięczne ponowne zamówienia.
Ta tylna pokrywa z aluminium 6061-T6 jest przeznaczona dla zagranicznego klienta zajmującego się sprzętem do testowania automatyzacji. Ciekawa rzecz w tej pracy? Oryginalny rysunek miał oznaczenia zerowej tolerancji – tylko podstawowe wymiary. Klient wiedział, że potrzebuje dobrej uszczelki do testów podciśnieniowych, ale nie mógł dokładnie określić, jakich tolerancji potrzebuje. W tym przypadku naprawdę liczy się doświadczenie — większość warsztatów po prostu obrabiałaby maszynę, aby stracić ogólne tolerancje i skończyła, a potem klient dowiaduje się, że wycieka podczas montażu.
Podstawowe wyzwania
● Duża kontrola płaskości cienkościennych:Jest to duża cienkościenna część komory o długości prawie 400 mm. Odkształcenie naprężeniowe stopu aluminium sprawia, że płaskość jest niezwykle trudna do ustabilizowania.
● Konsystencja rowka uszczelniającego:Zamknięty rowek uszczelniający o szerokości 12 mm wokół ramy wymaga jednakowej głębokości i braku śladów stopni w miejscu podłączenia narzędzia – w przeciwnym razie uszczelka silikonowa nie będzie prawidłowo uszczelniać.
● Stała głębokość pogłębienia kątowego:8 otworów pogłębionych M5 na ukośnej ramie — obróbka trójosiowa z wielokrotnymi obrotami powoduje skumulowane błędy mocowania, co skutkuje nierównymi głębokościami pogłębienia.
Nasze rozwiązanie
Najpierw współpracowaliśmy z klientem w celu zdefiniowania pełnego zestawu precyzyjnych tolerancji w oparciu o zastosowanie uszczelnienia podciśnieniowego — takie elementy jak głębokość rowka uszczelki ±0,006 mm, płaskość płaszczyzny podstawowej ≤0,008 mm i równoległość ścianki bocznej rowka uszczelki ≤0,007 mm. Następnie dzielimy proces: czteroosiowy CNC do obróbki zgrubnej, pięcioosiowy symultaniczny do precyzyjnego wykańczania rowka pod uszczelkę, pogłębień i otworu sondy. Zastosowaliśmy niestandardową podstawę urządzenia do adsorpcji próżniowej o płaskości 0,004 mm, aby uniknąć lokalnego odkształcenia wytłaczanego. I co najważniejsze – po obróbce zgrubnej pozostawiamy części na 3 godziny w pomieszczeniu o kontrolowanej temperaturze, aby uwolnić naprężenia skrawania przed wykończeniem. Widzieliśmy, że konkurenci pominęli ten krok i zakończyli z błędem płaskości wynoszącym 0,04 mm w całej partii.
Wyniki
Wskaźnik pozytywnej oceny pierwszej partii: 99,8%. Zmierzona głębokość rowka uszczelki 11,996-12,004 mm z dokładnością do ±0,006 mm. Płaskość płaszczyzny podstawowej wyniosła 0,005–0,007 mm, czyli lepiej niż docelowa wartość 0,008 mm. Klient zgłosił 30-minutowy test utrzymywania podciśnienia przy zerowej nieszczelności – coś, czego jego poprzedni dostawca nigdy nie mógł osiągnąć. Złożyli ponowne zamówienie na 1200 sztuk z wyraźnymi instrukcjami, aby nadal stosować dokładnie te same parametry procesu, które ustaliliśmy.
Wiemy, że masz wybór, jeśli chodzi o dostawców obróbki CNC. Szybkie wyszukiwanie w Google spowoduje wyświetlenie setek sklepów, z których każdy twierdzi, że wykonuje prace precyzyjne. Ale prawda jest taka: większość z nich jest dobra w przygotowaniu jednej ładnej próbki, ale rozpadają się, gdy potrzebna jest stała jakość przy wielkości produkcji. Po 18 latach w tej branży uważamy, że odpowiedź jest prosta: nie sprzedajemy tylko usług obróbki skrawaniem – sprzedajemy spokój ducha wynikający z pracy z partnerem, który naprawdę wie, co robi, który wychwytuje problemy, zanim staną się Twoimi problemami i który stoi za swoją pracą.
1. Prawdziwa wiedza techniczna, a nie tylko rozmowy sprzedażowe— Kiedy wyślesz nam rysunek, zostanie on sprawdzony przez prawdziwego inżyniera, który już wcześniej produkował części takie jak Twoje, a nie przez sprzedawcę czytającego scenariusz. Powiemy Ci, czy Twój projekt nadaje się do produkcji, gdzie występują obszary problematyczne i co zalecamy zmienić, aby poprawić jakość lub obniżyć koszty. Żadnych bzdur, żadnych przesadnych obietnic, po prostu uczciwa rada inżynierska. Jeśli produkcja CNC nie jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej części, również Ci o tym powiemy.
2. Spójność, na którą możesz liczyć- Każdy warsztat może wyprodukować jedną dobrą część. Prawdziwym testem jest wykonanie stu dobrych części, jednakowo, w granicach tolerancji. Nasz system jakości posiadający certyfikat ISO, ścisła kontrola procesu i doświadczeni operatorzy zapewniają stałą jakość od prototypu po pełną produkcję. Utrzymujemy terminowość dostaw na poziomie 99%, ponieważ wiemy, że „zgodnie ze specyfikacją” nie ma większego znaczenia, jeśli przesyłka pojawia się z dwutygodniowym opóźnieniem.
3. Uczciwe ceny, brak ukrytych kosztów- Nie zawsze oferujemy najtańszą ofertę, jaką otrzymasz, i nie przeszkadza nam to. Nasza firma zapewnia przejrzystość informacji o tym, za co i dlaczego płacisz. Precyzyjna produkcja CNC nie jest tania — maszyny są drogie, oprzyrządowanie kosztuje, a sprzęt kontrolny się sumuje. Ale nie gramy w grę polegającą na zaniżaniu początkowej wyceny, a później na niklu i przyciemnianiu Cię zamówieniami zmiany. Cena, którą podajemy jest ceną, którą płacisz.
4. Szybka realizacja, kiedy jej potrzebujesz- Standardowy czas realizacji wynosi od 3 do 20 dni w zależności od złożoności i objętości, ale wiemy, że różne rzeczy się zdarzają. Zachowujemy moce produkcyjne zarezerwowane na pilne zamówienia i awaryjne prototypy i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać napiętych terminów. Nasz system szybkiego reagowania oznacza, że otrzymasz wycenę i przegląd procesu w ciągu 24 godzin od wysłania rysunków. Po prostu nie przyzwyczajaj się.
5. Wsparcie inżynieryjne, które faktycznie dodaje wartość- Zapewniamy bezpłatną ocenę techniczną każdej przesłanej wyceny. Nasi inżynierowie sprawdzą Twój projekt pod kątem wykonalności, zaproponują optymalizację procesu i wskażą potencjalne problemy przed wycięciem pojedynczej części. Klienci regularnie mówią nam, że nasze opinie DFM pozwoliły im zaoszczędzić tysiące na kosztach przeprojektowania i opóźnieniach w produkcji. Uważamy, że ta część usługi nie jest dodatkową opłatą.
6. Obsługa klienta, która nie znika po sprzedaży- Każdy klient otrzymuje dedykowanego inżyniera projektu, który zna jego części, procesy i priorytety. Odpowiadamy na zapytania w ciągu 24 godzin (zwykle szybciej), zapewniamy regularne aktualizacje długoterminowych zamówień i wspieramy naszą pracę, jeśli kiedykolwiek pojawi się problem. Wiele sklepów jest świetnych, gdy wszystko idzie gładko. Prawdziwym testem jest to, jak radzą sobie z problemami. Zbudowaliśmy naszą reputację na naprawianiu sytuacji, gdy coś pójdzie nie tak.
Po 18 latach w tej branży wciąż słyszymy te same pytania od nowych klientów. Oto najczęstsze z nich i proste odpowiedzi – bez marketingowego bełkotu, tylko fakty.
Odp.: Próbki zajmują od 3 do 5 dni. Małe partie poniżej 100 sztuk trwają od 7 do 10 dni. Średnie partie poniżej 1000 sztuk trwają od 15 do 20 dni. Utrzymujemy również pojemność buforową dla zamówień pilnych — po prostu podaj nam termin, a my poinformujemy Cię, czy uda nam się go dotrzymać.
Odp.: w ciągu 24 godzin od otrzymania rysunków. I nie chodzi tu tylko o cenę — nasz zespół inżynierów przeprowadza pełną ocenę wykonalności i jednocześnie przesyła opinie na temat Twojego projektu, potencjalnych problemów i sugestii dotyczących optymalizacji.
Odp.: Jeśli chodzi o dokładność wymiarową, możemy utrzymać ± 0,001 mm na wysokości, ± 0,003 mm na szerokości i ± 0,005 mm na długości. W przypadku tolerancji geometrycznych, takich jak płaskość, równoległość i prostopadłość, regularnie osiągamy 0,002 mm. Prawdziwe pytanie brzmi, czy rzeczywiście potrzebne są te tolerancje — wąskie tolerancje szybko zwiększają koszty, a my zawsze poinformujemy Cię, jeśli uznamy, że zawyżasz wymagania.
Odp.: Brak minimum. Wykonujemy prototypy jednoczęściowe aż do setek tysięcy sztuk. Oczywiście cena jednostkowa znacznie spada wraz ze wzrostem wolumenu, ale chętnie wycenimy każdą ilość.
Odp.: Stopy aluminium, stal nierdzewna, stal węglowa, miedź, mosiądz, tytan, superstopy na bazie niklu, konstrukcyjne tworzywa sztuczne... właściwie wszystko, co można poddać obróbce. Mamy największe doświadczenie z aluminium i stalą nierdzewną – stanowią one około 70% naszej pracy – ale regularnie zajmujemy się także bardziej egzotycznymi materiałami.
Odpowiedź: Tak, absolutnie. Anodowanie, galwanizacja, malowanie proszkowe, obróbka cieplna, szlifowanie, elektroerozja, montaż – robimy to wszystko lub współpracujemy z zaufanymi partnerami, z którymi współpracujemy od lat. Chodzi o to, że otrzymujesz gotowe, gotowe do montażu części od jednego dostawcy. Żadnej koordynacji wielu dostawców, żadnego wskazywania palcem, gdy coś pójdzie nie tak.
Odp.: Przesyłki standardowe zawierają pełny raport z kontroli. Dla klientów, którzy potrzebują więcej, zapewniamy certyfikaty materiałowe, raporty CMM, PPAP, FAI --- cokolwiek wymaga Twój system jakości. Zapisy przechowywane są przez minimum 3 lata.
Odp.: Jeśli to nasz błąd, przerabiamy je bezpłatnie i pokrywamy koszty wysyłki. To nasza standardowa gwarancja na wszystkie prace związane z obróbką CNC. Wolimy ponieść koszty wadliwej partii, niż stracić przez nią klienta. Nie bez powodu działamy na rynku od 18 lat — stoimy za naszą pracą.
W ostatecznym rozrachunku jesteśmy tylko grupą inżynierów i mechaników, którzy są dumni z wytwarzania dobrych części. Robimy to od 18 lat, wyciągnęliśmy wnioski z każdego błędu i każdego sukcesu, a całe to doświadczenie wnosimy do każdego realizowanego przez nas projektu produkcji CNC. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczego prototypu do sprawdzenia projektu, czy też produkcji wielkoseryjnej w celu wprowadzenia produktu na rynek, nasz zespół jest gotowy do pomocy. Wyślij nam swoje rysunki, powiedz nam, co chcesz osiągnąć, a my skontaktujemy się z Tobą z uczciwą oceną, uczciwą wyceną i realistycznym harmonogramem.

Adres
Budynek A1, park przemysłowy Yufeng, dystrykt Guangming, Shenzhen, Chiny
Tel
Budynek A1, park przemysłowy Yufeng, dystrykt Guangming, Shenzhen, Chiny
Prawa autorskie © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.