Sanluo Precision jest profesjonalnym producentem i dostawcą wysoce precyzyjnej obróbki form i części maszyn w Chinach, koncentrującym się na obróbce części o ścisłych tolerancjach i zapewniającym klientom usługi wysokiej jakości. Świadczymy profesjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi obróbki o wysokiej precyzji dla maszyn precyzyjnych, produkcji półprzewodników, produkcji form i innych gałęzi przemysłu, a także wspieramy dostosowywanie złożonych i trudnych części. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania dotyczące wysokiej tolerancji w zakresie dokładności gatunku IT0-IT8, w pełni spełniając rygorystyczne standardy najwyższej klasy przemysłu produkcyjnego w zakresie obróbki z wysokimi tolerancjami.
Usługa ta jest specjalnie zaprojektowana dla rdzeni form wtryskowych, elementów tłoczników, słupków prowadzących, tulei, wałów przekładni i części układów hydraulicznych. Typowe części obejmują przekładnie planetarne (tolerancja podziałki ±0,01 mm), śruby kulowe (dokładność skoku IT5) i rdzenie form (tolerancja ±0,01 mm). Komponenty te wymagają zarówno stabilności geometrycznej, jak i odporności na zużycie – dokładnie to, co zapewnia nasz proces.
1. Rdzenie do form wtryskowych:Tolerancje utrzymywane na poziomie ±0,01 mm, zapewniające prawidłowe zamknięcie wnęki i spójność części.
2. Wytłoczki słupków prowadzących i tulei:Pasowanie z luzem H7/h6 zapewnia płynne przesuwanie i długą żywotność.
3. Przekładnie planetarne do reduktorów:Tolerancja podziałki ±0,01 mm zapewniająca cichą pracę i rozkład obciążenia.
4. Tłoki pomp hydraulicznych:Klasa IT6 (±0,004 mm) zapewniająca szczelność pod wysokim ciśnieniem.
Koncentrując się na tych krytycznych częściach, pomagamy klientom ograniczyć problemy związane z montażem i wydłużyć okresy międzykonserwacyjne ich maszyn. Stanowi to podstawę obróbki precyzyjnej części form i maszyn.
Obróbka Sanluo Precision z wysoką tolerancją umożliwia precyzyjną kontrolę stopni o wysokiej tolerancji: tolerancja klasy IT2 ±0,001–0,004 mm (odpowiednia do precyzyjnego dopasowania), tolerancja klasy IT3 ±0,001–0,006 mm (odpowiednia do precyzyjnego dopasowania), tolerancja klasy IT4 ±0,002–0,01 mm (odpowiednia do ogólnych części precyzyjnych), tolerancja klasy IT5 ±0,003–0,015 mm (odpowiednia do zwykłej precyzji) części). Typy pasowań obejmują: pasowanie z luzem H7/h6 z luzem 0,002-0,015 mm, pasowanie przejściowe H7/k6 z dokładnym pozycjonowaniem, pasowanie z wciskiem H7/p6 z wciskiem 0,005-0,025 mm. Zakres wymiarowy: średnica φ0,03‑800mm, długość ≤2000mm, otwór φ0,02‑500mm. Naddatek na obróbkę jest progresywny warstwowo: obróbka zgrubna 0,02‑0,05 mm, półwykańczająca 0,05‑0,1 mm, wykańczająca 0,001‑0,003 mm, szlifowanie 0,001‑0,005 mm.
1. W przypadku rdzeni form:Zwykle stosujemy gatunki IT4–IT5, aby zrównoważyć precyzję i koszty.
2. Dla słupków prowadzących:Aby zapewnić trwałe wyrównanie, wybrano pasowanie wciskowe H7/p6.
3. Dla tłoków hydraulicznych:Luz pasujący H7/h6 z luzem 0,02–0,05 mm zapewniający płynne uruchamianie.
4. Dla wałów zębatych:Pasowanie przejściowe H7/k6 dla dokładnego pozycjonowania pod obciążeniami dynamicznymi.
To systematyczne podejście pozwala nam sprostać różnorodnym wymaganiom aplikacji, utrzymując wskaźnik defektów poniżej 0,5%.
| dokładność wymiarowa | L (X) | W (T) | H (Z) | SW | GD |
| jednostka: ±/mm | 0.001 | 0.0005 | 0.0001 | 0.002 | 0.001 |
| Dokładność geometryczna | płaskość | równoległość | prostopadłość | symetria | Tolerancja pozycji |
| jednostka: ±/mm | 0.0003 | 0.001 | 0.001 | 0.002 | 0.002 |
| zdolności produkcyjne | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt | 1 ~ 999999 szt |
| cykl produkcyjny | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni | 3-20 dni |
Obsługujemy szeroką gamę materiałów konstrukcyjnych, w tym stale narzędziowe (P20, H13, S7), stale nierdzewne, stale stopowe i żeliwa. Nasz sprzęt – frezowanie iQ500 i toczenie Hardinge T‑Series SP® – obejmuje zarówno operacje frezowania, jak i toczenia na twardo, umożliwiając nam obróbkę materiałów hartowanych do HRC62 bez dodatkowego szlifowania.
1. Stale narzędziowe (P20, H13):Idealny do form wtryskowych i odlewniczych, obrabiany narzędziami węglikowymi do osiągnięcia Ra≤0,4µm.
2. Stale nierdzewne (304, 316):Stosowany do odpornych na korozję części maszyn, zgodnych z tolerancjami IT6.
3. Stale stopowe (4140, 4340):Do przekładni i wałów o dużej wytrzymałości, toczenie na twardo na Hardinge SP®.
4. Żeliwo (GGG40, GGG50):Obrobione metodą frezowania z dużym posuwem, aby skrócić czas cyklu przy jednoczesnym zachowaniu płaskości.
Przy ponad 3 milionach części o wysokiej tolerancji produkowanych rocznie, nasza elastyczność procesu pozwala na obsługę partii o wielkości od 1 do 999 999 sztuk, z typowym czasem realizacji wynoszącym 3–20 dni. Możliwości te stanowią podstawę obróbki precyzyjnej części form i maszyn.
Jako profesjonalny zakład obróbczy o wysokiej tolerancji, Sanluo Precision jest wyposażony w precyzyjny sprzęt testujący: ogólne narzędzia pomiarowe, takie jak przyrząd laserowy/ultraprecyzyjny mikrometr/mikrometr/mikrometr wewnętrzny/suwmiarka z noniuszem, specjalne narzędzia pomiarowe, takie jak gładki sprawdzian trzpieniowy/miernik pierścieniowy, współrzędnościowa maszyna współrzędnościowa z dokładnością 0,002 mm, okrągłościomierz z dokładnością 0,0005 mm. Zastosuj kontrolę procesu SPC, kartę kontrolną X-R, CPK≥1,33 do kwalifikacji, 100% kontrolę kluczowych wymiarów.
1. Weryfikacja materiału przychodzącego:Skład chemiczny i twardość testowane zgodnie z normami ASTM/ISO.
2. Kontrole w trakcie procesu:Monitorowanie SPC w krytycznych wymiarach; Wykresy X-R śledzą stabilność procesu.
3. Kontrola końcowa:CMM i miernik okrągłości dla wszystkich tolerancji geometrycznych; 100% kontrola kluczowych funkcji określonych przez klienta.
4. Dokumentacja:Pełne raporty wymiarowe, certyfikaty materiałowe i dane CPK dostarczane z każdą wysyłką.
Nasz system jakości posiada certyfikaty IATF 16949 i ISO 9001, zapewniające identyfikowalność i zgodność z normami motoryzacyjnymi i przemysłowymi.
Wdrażamy dwie podstawowe platformy maszynowe do obsługi zarówno operacji frezowania, jak i toczenia. Duża precyzyjna mikrofrezarka iQ500 zapewnia dokładność na poziomie submikronowym, natomiast Hardinge® T Series SP® wyróżnia się ultraprecyzyjnym toczeniem na twardo.
1. iQ500:3-osiowy, skok X/Y/Z 600/500/300 mm, szybkie wrzeciono elektryczne 45 000 obr/min, interfejs HSK‑E32, magazyn na 20 narzędzi, konstrukcja silnika liniowego zapewniająca stabilność termiczną.
2. Hardinge® Seria T SP®:Głowica rewolwerowa z 12 narzędziami, wrzeciono 4 000–6 000 obr/min, moc 11–26 kW, średnica pręta do 65 mm, idealna do toczenia na twardo (HRC60+).
3. Sprzęt pomocniczy:CMM (0,002mm), tester okrągłości (0,0005mm), interferometr laserowy, tester chropowatości powierzchni.
4. Dodatkowy:EDM drutowy i szlifowanie powierzchni dostępne dla specjalnych wymagań wykończeniowych.
Ta kombinacja umożliwia nam wytwarzanie skomplikowanych geometrii z dużą precyzją, redukując potrzebę wielokrotnych ustawień i szlifowania zewnętrznego. Taka wszechstronność jest cechą charakterystyczną obróbki precyzyjnej części form i maszyn.
| Kategoria parametrów | Szczegóły parametrów |
| Model wyposażenia | iQ500 |
| Pozycjonowanie rdzenia | Duża precyzyjna mikrofrezarka, odpowiednia do obróbki z dużą tolerancją |
| Numer osi | 3-osiowy |
| Skok (X/Y/Z) | 600 mm / 500 mm / 300 mm |
| Układ wrzeciona | Wrzeciono elektryczne o dużej prędkości obrotowej 45 000 obr./min, interfejs HSK‑E32 |
| Kluczowa dokładność | Submikronowa dokładność obróbki i dokładność powtarzalności |
| Wydajność ruchu | Prędkość szybkiego przesuwu każdej osi 16 000 mm/min |
| System magazynowania narzędzi | Magazyn narzędziowy z 20 miejscami na narzędzia |
| Podstawowa zaleta | Przyjmuje konstrukcję silnika liniowego i zaawansowaną kontrolę temperatury, aby zapewnić dokładne i przewidywalne wyniki obróbki |
| Typowe zastosowanie | obróbka precyzyjnych elementów z dużą tolerancją |
|
Kategoria parametrów |
Szczegóły parametrów |
| Model wyposażenia | Hardinge® Seria T SP® |
| Pozycjonowanie rdzenia | Ultraprecyzyjna obróbka i toczenie na twardo |
| Ilość narzędzia | 12 narzędzi |
| Średnica | 226,3 mm, 313,7 mm |
| Prędkość obrotowa | 4000 obr/min, 5000 obr/min, 6000 obr/min |
| Kanał serwa | 42 mm, 51 mm, 65 mm |
| Moc standardowa | 11 kW, 15 kW, 26 kW |
| Ogólne wymiary | Długość: 2489 mm, 3257 mm; Szerokość: 2121 mm, 2312 mm; Wysokość: 2089 mm, 2123 mm |
| Waga | 5940 kg, 7800 kg |
| Typowe zastosowanie | obróbka precyzyjnych elementów z dużą tolerancją |
Oferujemy pełną personalizację od wyboru materiału po końcową powłokę. Nasz zespół inżynierów współpracuje z klientami w celu optymalizacji projektu pod kątem wykonalności, zapewniając najlepszą równowagę kosztów i wydajności.
1. Przegląd projektu:Analiza DFM, zestawienie tolerancji i zalecenia materiałowe.
2. Oprzyrządowanie i programowanie:Programowanie CAM i projektowanie osprzętu dla złożonych geometrii.
3. Prototypowanie:Kontrola pierwszej sztuki (FAI) z pełnowymiarowym raportem przed produkcją masową.
4. Produkcja i kontrola:Proces kontrolowany przez SPC, 100% kontrola krytycznych wymiarów.
Ten zorganizowany przepływ pracy skraca czas realizacji i gwarantuje, że każda część spełnia dokładnie Twoje specyfikacje. Z sukcesem dostarczyliśmy niestandardowe rozwiązania dla FAW, Dongfeng, Weichai, Fast, XCMG i Zoomlion.
Odp.: W przypadku precyzyjnej obróbki form i części maszyn rutynowo utrzymujemy chropowatość powierzchni Ra≤0,4 μm, a w niektórych zastosowaniach osiągającą Ra0,2 μm przy toczeniu na twardo i frezowaniu precyzyjnym.
Odp.: Tak, nasz obszar roboczy obsługuje średnicę φ0,03-800 mm i długość do 2000 mm, odpowiedni do dużych podstaw form, wałów przekładni i cylindrów hydraulicznych.
O: Absolutnie. Nasz zespół inżynierów zaleca optymalne materiały (np. P20, H13, S7) i obróbkę cieplną w celu maksymalizacji trwałości formy i stabilności wymiarowej.
Odp.: Cykl produkcyjny trwa od 3 do 20 dni, w zależności od złożoności i ilości. W przypadku pilnych zamówień możemy przyspieszyć, korzystając z elastycznego harmonogramu warsztatów.
O: Tak. Każda przesyłka zawiera raport wymiarowy, certyfikat materiałowy i karty SPC. Kluczowe wymiary są w 100% mierzone przy użyciu CMM (dokładność 0,002 mm) i testera okrągłości (0,0005 mm).
Sanluo Precision — tam, gdzie precyzja formy i maszyn spotyka się z niezawodnością.
Adres
Budynek A1, park przemysłowy Yufeng, dystrykt Guangming, Shenzhen, Chiny
Tel
Budynek A1, park przemysłowy Yufeng, dystrykt Guangming, Shenzhen, Chiny
Prawa autorskie © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.